Vezetőségi tagok kapcsolatai
Kapcsolatok
Név Pozíció E-mail Mobiltelefonszám
Korsós Attila Elnök 0036-20-9256-370
Czifrik Gábor Elnökségi tag 0036-20-9646-350

Időrendi sorrendben osztályonkra lebontva az elkövetkező mérkőzések

Első osztály köv. mérk.

  • CMB Cargo Falka-Pancho FC
  • 2019 október 21, (20:00 - 21:00)
    (Barátságpark Győr - C Pálya) (I Osztály)
    Helyszín: Barátságpark - C Pálya
  • Cső-Lavina - SCIFI
  • 2019 október 24, (19:00 - 20:00)
    (Barátságpark Győr - 1 Pálya) (I Osztály)
    Helyszín: Barátságpark - 1 Pálya
  • Jaki Gumi Kft-Pancho FC
  • 2019 október 24, (19:00 - 20:00)
    (Barátságpark Győr - C Pálya) (I Osztály)
    Helyszín: Barátságpark - C Pálya
  • Pedagógus- Isol-2000
  • 2019 október 24, (19:00 - 20:00)
    (Barátságpark Győr - 2 Pálya) (I Osztály)
    Helyszín: Barátságpark - 2 Pálya
  • Ászok FC- Legendasport-Trógerek
  • 2019 október 24, (20:00 - 21:00)
    (Barátságpark Győr - C Pálya) (I Osztály)
    Helyszín: Barátságpark - C Pálya
  • CMB Cargo Falka-Bauart 2002
  • 2019 október 24, (20:00 - 21:00)
    (Barátságpark Győr - 2 Pálya) (I Osztály)
    Helyszín: Barátságpark - 2 Pálya
  • UTB - Csabagyöngye-Zséfi
  • 2019 október 24, (20:00 - 21:00)
    (Barátságpark Győr - 1 Pálya) (I Osztály)
    Helyszín: Barátságpark - 1 Pálya

Másod osztály köv. mérk

  • Fiskális-Büchl FC-Senior
  • 2019 október 21, (19:00 - 20:00)
    (Barátságpark Győr - C Pálya) (II Osztály)
    Jv: Bujdosó Krisztián Tel:06-20-226-9266
    Helyszín: Barátságpark - C Pálya
  • Szöglet FC - Korona Syntrend FC
  • 2019 október 21, (20:00 - 21:00)
    (Barátságpark Győr - 2 Pálya) (II Osztály)
    Jv: Bujdosó Krisztián Tel:06-20-226-9266
    Helyszín: Barátságpark - 2 Pálya
  • FC Szivacsok-4-es Formáció
  • 2019 október 22, (19:00 - 20:00)
    (Barátságpark Győr - C Pálya) (II Osztály)
    Helyszín: Barátságpark - C Pálya
  • BOCAPASS - ANGELS
  • 2019 október 22, (20:00 - 21:00)
    (Barátságpark Győr - C Pálya) (II Osztály)
    Helyszín: Barátságpark - C Pálya
  • Zora Plus Kft- Pedró Pékség
  • 2019 október 22, (20:00 - 21:00)
    (Győr Aréna) (II Osztály)
    Helyszín: Győr Aréna
  • Rolling Ball - OSMA.hu
  • 2019 október 24, (18:00 - 19:00)
    (Barátságpark Győr - 1 Pálya) (II Osztály)
    Helyszín: Barátságpark - 1 Pálya
  • Hard-Tech FC- Tangó FC Lufi Fagyizó
  • 2019 október 24, (19:00 - 20:00)
    (Győr Aréna) (II Osztály)
    Helyszín: Győr Aréna

Harmad osztály köv. mérk

  • Vámos SE - No Pass
  • 2019 október 21, (19:00 - 20:00)
    (Bercsényi liget műfű) (III Osztály)
    Jv:Kulcsár Bence Tel:06-20-912-1558
    Helyszín: Bercsényi liget műfű
  • Honvéd Arrabona SE-Dinamó
  • 2019 október 21, (20:00 - 21:00)
    (Bercsényi liget műfű) (III Osztály)
    Jv:Kulcsár Bence Tel:06-20-912-1558
    Helyszín: Bercsényi liget műfű
  • Adria Gelato - Austrotherm
  • 2019 október 22, (18:00 - 19:00)
    (Barátságpark Győr - C Pálya) (III Osztály)
    Helyszín: Barátságpark - C Pálya
  • Cageball Crew - Termopur
  • 2019 október 22, (19:00 - 20:00)
    (Kazinczy Iskola-műfű) (III Osztály)
    Helyszín: Kazinczy Iskola(Műfűves)
  • CYBERJUMP-CNC Rapid
  • 2019 október 22, (19:00 - 20:00)
    (Krúdy Iskola III - műfű) (III Osztály)
    Helyszín: Krúdy műfűves
  • HIS Hungary - Maddox FC
  • 2019 október 22, (19:00 - 20:00)
    (Piros Iskola - műfű) (III Osztály)
    Helyszín:Piros Isk.(Műfűves)
  • Maholka Punki - S-Plan
  • 2019 október 22, (21:00 - 22:00)
    (Barátságpark Győr - 2 Pálya) (III Osztály)
    Helyszín: Barátságpark - 2 Pálya
Teljes naptár megjelenítése