• PDF
  II. osztály "A" csoport  2019 Ősz
# Hazai Idegen Hely Idő
 
1.Forduló hétfő 02 szeptember 2019
1 4-es Formáció Zora Plus Kft    
2 FC Szivacsok WOONDY GYM    
3 Tangó FC Lufi Fagyizó Félgőz    
4 Hard-Tech FC Szöglet FC    
5 Szpartak Vodka Korona Syntrend FC    
6 Meztelencsigák Rolling Ball    
7 Pedró Pékség OSMAhu    
2.Forduló hétfő 09 szeptember 2019
8 Korona Syntrend FC Tangó FC Lufi Fagyizó    
9 Félgőz 4-es Formáció    
10 WOONDY GYM Hard-Tech FC    
11 Rolling Ball Pedró Pékség    
12 Szöglet FC Meztelencsigák    
13 OSMAhu Szpartak Vodka    
14 Zora Plus Kft FC Szivacsok    
3.Forduló hétfő 16 szeptember 2019
15 Pedró Pékség Szöglet FC    
16 Hard-Tech FC FC Szivacsok    
17 4-es Formáció Korona Syntrend FC    
18 Meztelencsigák WOONDY GYM    
19 Tangó FC Lufi Fagyizó OSMAhu    
20 Félgőz Zora Plus Kft    
21 Rolling Ball Szpartak Vodka    
4.Forduló hétfő 23 szeptember 2019
22 Zora Plus Kft Hard-Tech FC    
23 Korona Syntrend FC Félgőz    
24 FC Szivacsok Meztelencsigák    
25 OSMAhu 4-es Formáció    
26 WOONDY GYM Pedró Pékség    
27 Rolling Ball Tangó FC Lufi Fagyizó    
28 Szöglet FC Szpartak Vodka    
5.Forduló hétfő 30 szeptember 2019
29 Szpartak Vodka WOONDY GYM    
30 Meztelencsigák Hard-Tech FC    
31 Félgőz OSMAhu    
32 Korona Syntrend FC Zora Plus Kft    
33 4-es Formáció Rolling Ball    
34 Pedró Pékség FC Szivacsok    
35 Tangó FC Lufi Fagyizó Szöglet FC    
6.Forduló hétfő 07 október 2019
36 Zora Plus Kft Meztelencsigák    
37 Korona Syntrend FC OSMAhu    
38 Hard-Tech FC Pedró Pékség    
39 Félgőz Rolling Ball    
40 FC Szivacsok Szpartak Vodka    
41 Szöglet FC 4-es Formáció    
42 WOONDY GYM Tangó FC Lufi Fagyizó    
7.Forduló hétfő 14 október 2019
43 Meztelencsigák Pedró Pékség    
44 OSMAhu Zora Plus Kft    
45 Korona Syntrend FC Rolling Ball    
46 Szpartak Vodka Hard-Tech FC    
47 Félgőz Szöglet FC    
48 Tangó FC Lufi Fagyizó FC Szivacsok    
49 4-es Formáció WOONDY GYM    
8.Forduló hétfő 21 október 2019
50 Rolling Ball OSMAhu    
51 Zora Plus Kft Pedró Pékség    
52 Szpartak Vodka Meztelencsigák    
53 Szöglet FC Korona Syntrend FC    
54 Hard-Tech FC Tangó FC Lufi Fagyizó    
55 WOONDY GYM Félgőz    
56 FC Szivacsok 4-es Formáció    
9.Forduló hétfő 28 október 2019
57 Félgőz FC Szivacsok    
58 Szpartak Vodka Pedró Pékség    
59 OSMAhu Szöglet FC    
60 Tangó FC Lufi Fagyizó Meztelencsigák    
61 Korona Syntrend FC WOONDY GYM    
62 4-es Formáció Hard-Tech FC    
63 Rolling Ball Zora Plus Kft    
10.Forduló hétfő 04 november 2019
64 FC Szivacsok Korona Syntrend FC    
65 Szöglet FC Rolling Ball    
66 Pedró Pékség Tangó FC Lufi Fagyizó    
67 WOONDY GYM OSMAhu    
68 Meztelencsigák 4-es Formáció    
69 Zora Plus Kft Szpartak Vodka    
70 Hard-Tech FC Félgőz    
11.Forduló hétfő 11 november 2019
71 Zora Plus Kft Szöglet FC    
72 Tangó FC Lufi Fagyizó Szpartak Vodka    
73 Rolling Ball WOONDY GYM    
74 4-es Formáció Pedró Pékség    
75 OSMAhu FC Szivacsok    
76 Félgőz Meztelencsigák    
77 Korona Syntrend FC Hard-Tech FC    
12.Forduló hétfő 18 november 2019
78 FC Szivacsok Rolling Ball    
79 WOONDY GYM Szöglet FC    
80 Szpartak Vodka 4-es Formáció    
81 Tangó FC Lufi Fagyizó Zora Plus Kft    
82 Pedró Pékség Félgőz    
83 Hard-Tech FC OSMAhu    
84 Meztelencsigák Korona Syntrend FC    
13.Forduló hétfő 25 november 2019
85 Zora Plus Kft WOONDY GYM    
86 4-es Formáció Tangó FC Lufi Fagyizó    
87 Szöglet FC FC Szivacsok    
88 Félgőz Szpartak Vodka    
89 Rolling Ball Hard-Tech FC    
90 Korona Syntrend FC Pedró Pékség    
91 OSMAhu Meztelencsigák    

Top of Page


masodA Hazai | Teams | Locations | Schedule | Standings & All Results

League scheduling software generated 2019.07.29 at 09:50:52 CEST by Greencomp Informatika, Barátságpark Kispályás foci
email: Ez az email cím védett a spam robotoktól, a megtekintéséhez engedélyezni kell a Javascriptet. | address: www.greenomp.hu
Győr, Gy-M-S 9024