• PDF
  I. osztály-CMB CARGO LIGA 2019-2020 Ősz
# Hazai Idegen Hely Idő
 
1.Forduló 2019 szeptember 05. csütörtök
1 Bauart 2002 Ászok FC Center 21:00:00
2 CMB Cargo Falka UTB 1Pálya 19:00:00
3 Jaki Gumi Kft Nostra Casa-KTS Kft 2Pálya 20:00:00
4 SCIFI Csabagyöngye-Zséfi 1Pálya 20:00:00
5 Cső-Lavina Pedagógus Center 20:00:00
6 Legendasport-Trógerek KD-SPED FC 2Pálya 19:00:00
7 Pancho FC Isol-2000 Center 19:00:00
2.Forduló 2019 szeptember 12. csütörtök
8 Isol-2000 SCIFI 1Pálya 19:00:00
9 UTB Cső-Lavina 1Pálya 20:00:00
10 Ászok FC CMB Cargo Falka 2Pálya 19:00:00
11 Csabagyöngye-Zséfi Bauart 2002 2Pálya 20:00:00
12 Nostra Casa-KTS Kft Legendasport-Trógerek Center 20:00:00
13 Pedagógus Jaki Gumi Kft Center 21:00:00
14 KD-SPED FC Pancho FC Center 19:00:00
3.Forduló 2019 szeptember 19. csütörtök
15 Legendasport-Trógerek Pedagógus 1Pálya 19:00:00
16 Cső-Lavina CMB Cargo Falka Center 19:00:00
17 SCIFI KD-SPED FC Center 21:00:00
18 Bauart 2002 Isol-2000 1Pálya 20:00:00
19 Jaki Gumi Kft UTB 2Pálya 19:00:00
20 Csabagyöngye-Zséfi Ászok FC 2Pálya 20:00:00
21 Pancho FC Nostra Casa-KTS Kft Center 20:00:00
4.Forduló 2019 szeptember 26. csütörtök
22 Ászok FC Cső-Lavina Center 19:00:00
23 Isol-2000 Csabagyöngye-Zséfi Center 21:00:00
24 CMB Cargo Falka Jaki Gumi Kft Center 20:00:00
25 KD-SPED FC Bauart 2002 2Pálya 20:00:00
26 Pedagógus Pancho FC 2Pálya 19:00:00
27 UTB Legendasport-Trógerek 1Pálya 19:00:00
28 Nostra Casa-KTS Kft SCIFI 1Pálya 20:00:00
5.Forduló 2019 október 03. csütörtök
29 Pancho FC UTB Center 21:00:00
30 Jaki Gumi Kft Cső-Lavina 2Pálya 19:00:00
31 SCIFI Pedagógus 1Pálya 19:00:00
32 Csabagyöngye-Zséfi KD-SPED FC 1Pálya 20:00:00
33 Bauart 2002 Nostra Casa-KTS Kft Center 20:00:00
34 Isol-2000 Ászok FC Center 19:00:00
35 Legendasport-Trógerek CMB Cargo Falka 2Pálya 20:00:00
6.Forduló 2019 október 10. csütörtök
36 Ászok FC Jaki Gumi Kft 2Pálya 20:00:00
37 KD-SPED FC Isol-2000 Center 20:00:00
38 Cső-Lavina Legendasport-Trógerek 2Pálya 21:00:00
39 Nostra Casa-KTS Kft Csabagyöngye-Zséfi 1Pálya 20:00:00
40 Pedagógus Bauart 2002 2Pálya 19:00:00
41 CMB Cargo Falka Pancho FC Center 19:00:00
42 UTB SCIFI 1Pálya 19:00:00
7.Forduló 2019 október 17. csütörtök
43 Legendasport-Trógerek Jaki Gumi Kft 2Pálya 19:00:00
44 KD-SPED FC Ászok FC 1Pálya 19:00:00
45 Isol-2000 Nostra Casa-KTS Kft 1Pálya 20:00:00
46 Pancho FC Cső-Lavina Center 19:00:00
47 Csabagyöngye-Zséfi Pedagógus 2Pálya 20:00:00
48 SCIFI CMB Cargo Falka 2Pálya 21:00:00
49 Bauart 2002 UTB Center 20:00:00
8.Forduló 2019 október 24. csütörtök
50 Nostra Casa-KTS Kft KD-SPED FC 2Pálya 21:00:00
51 Ászok FC Legendasport-Trógerek Center 20:00:00
52 Cső-Lavina SCIFI 1Pálya 19:00:00
53 Jaki Gumi Kft Pancho FC Center 19:00:00
54 UTB Csabagyöngye-Zséfi 1Pálya 20:00:00
55 Pedagógus Isol-2000 2Pálya 19:00:00
56 CMB Cargo Falka Bauart 2002 2Pálya 20:00:00
9.Forduló 2019 október 31. csütörtök
57 Csabagyöngye-Zséfi CMB Cargo Falka Center 20:00:00
58 Pancho FC Legendasport-Trógerek Center 19:00:00
59 Nostra Casa-KTS Kft Ászok FC 1Pálya 20:00:00
60 KD-SPED FC Pedagógus 1Pálya 19:00:00
61 Isol-2000 UTB 2Pálya 21:00:00
62 SCIFI Jaki Gumi Kft 2Pálya 19:00:00
63 Bauart 2002 Cső-Lavina 2Pálya 20:00:00
10.Forduló 2019 november 07. csütörtök
64 CMB Cargo Falka Isol-2000 1Pálya 19:00:00
65 Ászok FC Pancho FC 2Pálya 21:00:00
66 Cső-Lavina Csabagyöngye-Zséfi 2Pálya 20:00:00
67 Pedagógus Nostra Casa-KTS Kft 1Pálya 20:00:00
68 UTB KD-SPED FC Center 19:00:00
69 Legendasport-Trógerek SCIFI Center 20:00:00
70 Jaki Gumi Kft Bauart 2002 2Pálya 19:00:00
11.Forduló 2019 november 14. csütörtök
71 Ászok FC Pedagógus 2Pálya 19:00:00
72 SCIFI Pancho FC Center 19:00:00
73 Bauart 2002 Legendasport-Trógerek 2Pálya 21:00:00
74 Nostra Casa-KTS Kft UTB Center 20:00:00
75 Csabagyöngye-Zséfi Jaki Gumi Kft 2Pálya 20:00:00
76 Isol-2000 Cső-Lavina 1Pálya 19:00:00
77 KD-SPED FC CMB Cargo Falka 1Pálya 20:00:00
12.Forduló 2019 november 21. csütörtök
78 CMB Cargo Falka Nostra Casa-KTS Kft Center 20:00:00
79 Pancho FC Bauart 2002 Center 19:00:00
80 Legendasport-Trógerek Csabagyöngye-Zséfi 2Pálya 20:00:00
81 UTB Pedagógus 1Pálya 20:00:00
82 Cső-Lavina KD-SPED FC 2Pálya 21:00:00
83 Jaki Gumi Kft Isol-2000 2Pálya 19:00:00
84 SCIFI Ászok FC 1Pálya 19:00:00
13.Forduló 2019 november 28. csütörtök
85 Ászok FC UTB Center 20:00:00
86 Bauart 2002 SCIFI Center 19:00:00
87 Nostra Casa-KTS Kft Cső-Lavina 1pálya 20:00:00
88 Pedagógus CMB Cargo Falka 2Pálya 21:00:00
89 Isol-2000 Legendasport-Trógerek 1Pálya 19:00:00
90 KD-SPED FC Jaki Gumi Kft 2Pálya 19:00:00
91 Csabagyöngye-Zséfi Pancho FC 2Pálya 20:00:00

Ugrás a tetejére