Belépés
Belépés
Emlékezzen rám
Elfelejtetted
Felhasználóneved
vagy a
jelszavad
?
Telefon: + 36-20-9256-370
Kezdőlap
Sorsolások
I. Osztály
Első oszály
II. A csoport
Másod A Sorsolás
II. B Csoport
Másod B sorsolás
III. A Csoport
Három A sorsolás
III. B csoport
Három B sorsolás
Eredmények
I Osztály
II. Osztály - A Csoport
II. Osztály - B Csoport
III. Osztály - A Csoport
III. Osztály - B Csoport
Összesített eredménytábla
Meccs
Mérkőzés lekötése
Játékvezetőknek
Naptár
Archív
2012-2013 bajnokság
2013-2014 bajnokság
2014-2015 bajnokság
2015-2016 bajnokság
2017-2018 bajnokság
2018-2019 bajnokság
2019-2020 bajnokság
2020-2021 bajnokság
2021-2022 bajnokság
2022-2023 bajnokság
Havi nézet
Heti nézet
Napi nézet
Teljes nézet
Osztályok
Keresés
Ical import Outlookba
Nyomtatás
- Bármelyik osztály -
I. Osztály
II. Osztály - A Csoport
II. Osztály - B Csoport
III. Osztály - A Csoport
III. Osztály - B Csoport
Összes mérkőzéshely
Barátságpark 1 Pálya
Barátságpark 2 Pálya
Barátságpark C Pálya
Bercsényi isk. terem
Bercsényi liget műfű
Csanak Bez. út.
Egyetemi pálya
Győr Aréna
Ikrény Csarnok
Kazinczy Iskola-műfű
Krúdy Iskola I
Krúdy Iskola III - műfű
Malom Liget
Pálffy Iskola
Piros Iskola - műfű
Szentiván Csarnok
Szentiván műfű
Havi nézet
péntek, március 29, 2024
csütörtök, február 1, 2024
péntek, március 29, 2024
hétfő, április 1, 2024
hétfő
kedd
szerda
csütörtök
péntek
szombat
vasárnap
február 2024
február 2024
február 2024
február 2024
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
Adria Gelato - Kétballábasok (Baripark 2.)
19:00 - 20:00
Tartalék FC - MHR FC (Baripark 1.)
19:00 - 20:00
No Pass - Mayer München (Baripark C.)
19:00 - 20:00
Fiskális FC - Aloha Team (Baripark C.)
20:00 - 21:00
26
Maholka Punki - Toka Juniors (Baripark 2.)
18:00 - 19:00
P§B Sound - Kétballábasok (Bercsényi liget)
19:00 - 20:00
Parrots 2012 FC - Iván Kampó NSC (Kazinczy)
19:00 - 20:00
Miskolcz a Bár - Batyi FC (Bercsényi liget)
20:00 - 21:00
27
Plastic Blau FC - B73 (Baripark 2.)
17:00 - 18:00
Dinamó - Urak FC (Baripark 2.)
18:00 - 19:00
AQSR Smart Home FC - Dream Team 98' FC (Bercsényi liget)
18:00 - 19:00
Ajtózóna FC - Félgőz (Baripark C.)
19:00 - 20:00
Angels - FC Szivacsok (Kazinczy)
19:00 - 20:00
Babilon FC - Vipinfo (Baripark 2.)
20:00 - 21:00
Bocapass - Marso Visszatérők (Baripark 1.)
20:00 - 21:00
28
Danger - Adria Gelato (Baripark 1.)
18:00 - 19:00
Kutyaütők - Bálnák (Bercsényi liget)
18:00 - 19:00
Suta FC - Reális FC (Baripark 2.)
18:00 - 19:00
Park Válogatott - Meztelencsigák (Baripark C.)
18:00 - 19:00
Hard-Tech FC - Unicentrál (Baripark 1.)
19:00 - 20:00
Cageball Crew - Gólsöröm FC (Kazinczy)
19:00 - 20:00
KD-Sped FC - CMB Cargo Falka (Baripark 2.)
19:00 - 20:00
Aranycsapat - Maddox FC (Bercsényi liget)
19:00 - 20:00
Cső-Lavina - Isol-2000 (Baripark C.)
19:00 - 20:00
OSMA.hu - Barátok FC (Bercsényi liget)
20:00 - 21:00
Nostra Casa KTS Kft - Pancho FC (Baripark 2.)
20:00 - 21:00
Bauart 2002 - Kuglóf Cukrászda (Baripark 1.)
20:00 - 21:00
MezSport FC - R2 Media SCIFI (Baripark C.)
20:00 - 21:00
Austrotherm - Csak legyünk meg FC (Baripark 1.)
21:00 - 22:00
29
30
31
Osztályok
I. Osztály
II. Osztály - A Csoport
II. Osztály - B Csoport
III. Osztály - A Csoport
III. Osztály - B Csoport
Keresés
Kezdőlap
Sorsolások
I. Osztály
Első oszály
II. A csoport
Másod A Sorsolás
II. B Csoport
Másod B sorsolás
III. A Csoport
Három A sorsolás
III. B csoport
Három B sorsolás
Eredmények
I Osztály
II. Osztály - A Csoport
II. Osztály - B Csoport
III. Osztály - A Csoport
III. Osztály - B Csoport
Összesített eredménytábla
Meccs
Mérkőzés lekötése
Játékvezetőknek
Naptár
Archív
2012-2013 bajnokság
2013-2014 bajnokság
2014-2015 bajnokság
2015-2016 bajnokság
2017-2018 bajnokság
2018-2019 bajnokság
2019-2020 bajnokság
2020-2021 bajnokság
2021-2022 bajnokság
2022-2023 bajnokság
Sütiket használunk az élmény javítása érdekében a weboldalunkon. Ha böngészi ezt a weboldalt, beleegyezik a sütik használatába. További információért olvassa el az
Adatvédelmi irányelveinket.
Elfogadom