III. Osztály Sorsolás

Barátságpark Kispálya

III. Osztály - A Csoport

Csillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktív
 
  III. Osztály - A csoport
# Hazai Idegen Hely Idő
 
12.Forduló 2024.03.04. hétfő
1 Urak Football Club Aranycsapat    
2 Toka Juniors Bálnák    
3 Suta FC Cageball Crew    
4 Reális FC Dinamó    
5 Gólsöröm FC Maholka Punki    
6 Maddox FC Kutyaütők    
13.Forduló 2024.03.11. hétfő
7 Maholka Punki Maddox FC    
8 Aranycsapat Cageball Crew    
9 Dinamó Toka Juniors    
10 Suta FC Gólsöröm FC    
11 Kutyaütők Reális FC    
12 Bálnák Urak Football Club    
14.Forduló 2024.03.18. hétfő
13 Reális FC Maholka Punki    
14 Bálnák Dinamó    
15 Gólsöröm FC Aranycsapat    
16 Toka Juniors Kutyaütők    
17 Urak Football Club Cageball Crew    
18 Maddox FC Suta FC    
15.Forduló 2024.03.25. hétfő
19 Aranycsapat Maddox FC    
20 Cageball Crew Gólsöröm FC    
21 Kutyaütők Bálnák    
22 Dinamó Urak Football Club    
23 Maholka Punki Toka Juniors    
24 Suta FC Reális FC    
16.Forduló 2024.04.02. kedd
25 Dinamó Kutyaütők    
26 Gólsöröm FC Urak Football Club    
27 Maddox FC Cageball Crew    
28 Bálnák Maholka Punki    
29 Reális FC Aranycsapat    
30 Toka Juniors Suta FC    
17.Forduló 2024.04.08. hétfő
31 Gólsöröm FC Maddox FC    
32 Kutyaütők Urak Football Club    
33 Maholka Punki Dinamó    
34 Cageball Crew Reális FC    
35 Bálnák Suta FC    
36 Aranycsapat Toka Juniors    
18.Forduló 2024.04.15. hétfő
37 Dinamó Suta FC    
38 Kutyaütők Maholka Punki    
39 Reális FC Gólsöröm FC    
40 Urak Football Club Maddox FC    
41 Toka Juniors Cageball Crew    
42 Bálnák Aranycsapat    
19.Forduló 2024.04.22. hétfő
43 Cageball Crew Bálnák    
44 Maddox FC Reális FC    
45 Suta FC Kutyaütők    
46 Gólsöröm FC Toka Juniors    
47 Aranycsapat Dinamó    
48 Urak Football Club Maholka Punki    
20.Forduló 2024.04.29. hétfő
49 Bálnák Gólsöröm FC    
50 Maholka Punki Suta FC    
51 Toka Juniors Maddox FC    
52 Kutyaütők Aranycsapat    
53 Reális FC Urak Football Club    
54 Dinamó Cageball Crew    
21.Forduló 2024.05.06. hétfő
55 Cageball Crew Kutyaütők    
56 Reális FC Toka Juniors    
57 Aranycsapat Maholka Punki    
58 Urak Football Club Suta FC    
59 Maddox FC Bálnák    
60 Gólsöröm FC Dinamó    
22.Forduló 2024.05.13. hétfő
61 Toka Juniors Urak Football Club    
62 Suta FC Aranycsapat    
63 Bálnák Reális FC    
64 Maholka Punki Cageball Crew    
65 Dinamó Maddox FC    
66 Kutyaütők Gólsöröm FC    

Ugrás a tetejére